Leczenie kanałowe to popularna forma leczenia zachowawczego, dzięki której możemy zatrzymać ząb, nawet jeśli zniszczeniu uległa miazga. Jeszcze jakiś czas temu leczenie endodontyczne kojarzyło się z bólem i innymi niedogodnościami. A jak jest dzisiaj? Sprawdźmy, czego możemy oczekiwać, odwiedzając nowoczesne gabinety stomatologiczne.

Co z bólem, czyli pytanie, które najczęściej sobie zadajemy przed odwiedzinami u stomatologa

To właśnie bólu najbardziej się boimy, gdy rozważamy wizytę u dentysty. Nierzadko takie obawy płyną z przykrych doświadczeń z przeszłości. Trudno zmienić takie nastawienie, jeśli dalej będziemy unikać wizyt u specjalisty. Można jednak na własnej skórze przekonać się, że leczenie endodentyczne wcale nie musi być bolesne. Wystarczy udać się do profesjonalnego miejsca, w którym zajmą się nami najlepsi specjaliści i najlepsze specjalistki. Jednym z nich jest Klinika stomatologiczna – Varsovia Dental.

Współczesne metody, wykorzystywane do przeprowadzenia leczenia kanałowego gwarantują bezbolesność. Pacjent/pacjentka nie czuje dolegliwości bólowych. W dodatku eksperci bardzo precyzyjne weryfikują kształt kanałów i odpowiednio go wypełniają. Wizyta przebiega więc w miłej atmosferze, a efekt jest olśniewający.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Obecnie endodotna jest w stanie zatroszczyć się o wszystkie etapy leczenia podczas jednej wizyty, co:

  • znacznie ułatwia zaplanowanie procesu

Nie musimy dostosowywać swojego grafiku i zastanawiać się, w jaki sposób zaplanować kilka wizyt.

  • zmniejsza stres

W końcu wszyscy chcemy, żeby leczenie endodontyczne przebiegło tak szybko, jak to możliwe.

Zadbaj o swój uśmiech i czuj się pewnie

Współczesne leczenie kanałowe pod mikroskopem na zawsze odmieniło doświadczenia pacjentów – wystarczy przeżyć taki proces na własnej skórze, by raz na zawsze zapomnieć o lęku związanym z leczeniem endodontycznym.